Genel Koşullar

Barkoset uygulamalarının hizmet satışı ve tanıtımı için bayilik başvuru formu doldurularak online talep oluşturulmalıdır. Yetkisiz hizmet satışı veya destek işlemi tespit edildiği takdirde Barkoset bu konuda marka ve telif haklarından dolayı yasal işlem başlatma hakkına sahiptir. Barkoset ile bayilik sözleşmesi yapılarak tarafların hakları güvence altına alınmaktadır.


Mali Koşullar

Bayilik üyeliği için herhangi bir ücret (giriş bedeli, depozito, aidat) talep edilmemektedir. Bayi kazanç oranları taraflar arasında yapılan sözleşmede yazılı olarak belirlenecektir. Bayiler gerçekleştirecekleri satışlarda Barkoset'in belirlemiş olduğu hizmet satış fiyatının dışında ek bir ücret talep edemez veya fiyatta değişiklik yapamaz. Bayiler müşterilerle (bilgisayar bakımı, yazılım/donanım desteği, donanım satışı, eğitim, ... gibi) ek sözleşmeler yapabilir veya ek ücret talep edebilirler.


Tanıtım-Reklam Koşulları

Bayiler reklam kampanyalarında Barkoset'in tescilli logosunu kullanmak zorundadır. Belirli standartlar içerisinde Barkoset'in bilgisi ve kontrolü dahilinde kendi satış broşürlerini kullanabilirler. İçerikte Barkoset marka kavramına ve firma profiline zarar verebilecek herhangi bir tanıtım şekline izin verilmemektedir.


Başvuru Koşulları

Bayilik talep formu internet üzerinden online olarak alınmaktadır. Başvuru için linkten formu doldurabilirsiniz. Sözlü ve yazılı sözleşme sağlandığı takdirde resmi olarak bayilik işlemlerine başlanabilir.